0542 892 42 93 7x24 Saat Hizmetteyiz

Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü evlilik istemeyen kişileri evliliğe ikna etmek için yapılır. Evlilik bazı insanlara uzak gelen bir konu olabilir hatta bazen kişi çok sevse de evlilik istemez. Bunun birçok sebebi olabilir. Evliliğin aşkı öldürdüğünü düşünüyor olabilir, tam olarak sizin ya da kendisinin duygularından emin olamayabilir, evliliğin sorumluluğunu taşıyamayacağını düşünüyor olabilir, evlenip boşanan çiftleri görüp sonunun öyle olacağından korkuyor olabilir ya da sosyal statünüz, durumunuz birbirinden çok ayrıdır. Ailesi bu evliliğe karşı çıkıyor olabilir. Tüm bu durumların çözümü evlilik büyüsüdür.

Bu büyünün ardından kişi evliliği isteyecektir. Hatta bunun için her şeyi herkesi karşısına alacaktır, Çok istekli olacaktır. İşlem etkisini yirmi bir günde gösterir ortalama. Bu süreç içerisinde de etki edebilir tabi. Etki süresi kişiden kişiye değişiyor. Bu üç günde olabilir, beş günde olabilir. En geç yirmi bir gündür.

Evlilik çağına gelmiş herkes evlenmek ister. Sevip de, erkek veya kız arkadaşınız evliliğe yanaşmıyor ise Evlilik Büyüsü yapılabilir ve kesin sonuç bakımdan sonra alınabilir. Evlilik Büyüsü aynı zamanda evlenemeyen erkek veya kızlara da yapılabilir. İşlem süresince tam kendine uygun bir insan bulunabilmektedir. Bu işlem tek başınıza yapabileceğiniz bir uygulama değildir. Bizlere ulaşabilirsiniz.