0542 892 42 93 7x24 Saat Hizmetteyiz

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü yapılmadan önce kişinin kısmetinin neden kapandığı, kapanmasına etki eden unsurun bir büyü mü olduğu kontrol edilmelidir. Kişinin hayat öyküsü özellikle de kısmetini alamadığı şeylerin medyuma bildirilmesi gerekir. Bu bilgilerin alınmadan bir medyumun kısmet açma büyüsü yapması mümkün değildir. Buna rağmen büyü yapılır ise ters tepebilir ve kişiyi rahatsız edebilmektedir.

Kısmet açma büyüsü ilim sahibi, irfan sahibi medyumlar tarafından yapılmalıdır. İnternet üzerinden araştırmalarınıza göre böyle bir büyünün tek başına, bilinçsiz kişilerce yapılmaması gerekir. Kısmet açma büyüsü yapılırken ilk yapılacak işlemlerden birisi suya bakmaktır. Hüddam tarafından su bakımı yapılır. Eğer mevcutta bir bağlama yapılmış ise kişinin tepeden tırnağa temizlenme işlemi yapılır. Bu sadece kişinin banyo yapması ile yeterli olmayacaktır. Medyumun kendine has okuma yöntemleri ile temizlik süreci yapılır. Daha sonrasında belli adımlara göre kısmet açma işlemi yapılır.

Ancak her adımda koruma uygulaması yapılarak günlere yayılan bir uygulama elde edilir. Kısmet açma büyüsü nasıl yapılır ile ilgili merakınızı kendi başınıza yapmak içi arayış içerisindeyseniz eğer hiçbir kaynaktan böyle bir büyünün nasıl yapılacağını bulamazsınız. Özellikle internet üzerinden verilen tarifler geçerli değildir ve kişiyi psikolojik sorunlara itebilir. Bu nedenle irfan ve ilim sahibi medyumların havas ilminden yararlanarak tılsım ve vefk ile bunu yapmaktadırlar.