0542 892 42 93 7x24 Saat Hizmetteyiz

Soğutma Büyüsü

Bazen hırs veya kıskançlık gibi kötü huylar insanlara hiçte hoş olmayan hareketler yaptırabilmektedir. Bunlardan en ilginci de sevmedikleri kişiye karşı duydukları kin ve nefretten dolayı onların multuluklarını çekememeleri ve devam etmekte olan mutlu ilişkilerini bitirmeye çalışmalarıdır. Bunun için birçok yöntem olsa da en çok başvurulan yöntem soğutma büyüsüdür.

Özellikle hem ne büyünün ne de büyü yapan kişinin kesinlikle anlaşılamaması hem de çok kısa zamanda etkisini göstermesi bu büyünün kullanılmasındaki en önemli etkenlerdir. Soğutma büyüsünde amaç, insanlara fiziki zarar vermek değil aksine tamamen psikolojik açıdan olumsuz etkilenmeleri ve çok sevdikleri kişiden bir anda soğumalarıdır. Ya da partnerlerinin kendilerinden soğumaları içinde kullanılabilen soğutma büyüsünde amaca ulaşmak tamamen büyüyü yapan kişinin deneyimi ile seçeceği uygulama şeklinin etkinliğine kalmıştır.

Ancak adından da anlaşılacağı üzere kötü niyetle olduğu kadar iyi niyetle de kullanılması mümkün olan bu ilginç büyü, bazen de sevilen bir kişinin yaşadığı ilişkiden zarar göreceği düşünüldüğünde uygulanır ve hemen o kişiden uzaklaşması için uygulanabilir.